Mirosław Romejko – Zbiórka na rehabilitację i powrót do sprawności

Włączyliśmy się w pomoc dla Mirka w powrocie do sprawności!

Pod koniec lipca 2023 roku, podczas wycieczki rowerowej z najbliższą rodziną – nie spodziewając się żadnego zagrożenia – Mirosław Romejko uległ poważnemu wypadkowi. Na szerokim, łagodnym i oznaczonym szklaku, ścieżce edukacyjnej w dolinie Narwi – natrafił na uszkodzony przepust pod drogą i wpadając do głębokiej dziury na środku trasy przejazdu – poważnie uszkodził odcinek szyjny kręgosłupa. Pomimo starań lekarzy, operacji chirurgicznej odbarczającej rdzeń – w chwili obecnej nie może poruszać nogami i rękami. Pomimo tak dramatycznych objawów – wraz z całą rodziną – jesteśmy wciąż dobrej myśli, gdyż rdzeń kręgowy nie uległ przerwaniu.

Mirek jest z wykształcenia i zawodu muzykiem – świetnie gra na instrumentach dętych takich jak: klarnet, saksofon, flet a także wielu innych, pracuje w Teatrze Muzycznym. Występuje też na koncertach na terenie całej Polski – grając na scenach z wieloma znanymi artystami. Jego wyjątkowe poczucie humoru i krytyczny, dowcipny, inteligenty pogląd na otaczający świat wywołuje uśmiech na twarzach rodziny, przyjaciół, znajomych i wszystkich ludzi, których spotyka na swojej drodze.

Zachęcamy Państwa do włączenia się w pomoc dla Mirka!


Największa w Polsce baza organizacji pacjenckich. Skorzystaj z wyszukiwarki i sprawdź informacje o stowarzyszeniach i fundacjach kierujących swoją pomoc do osób chorych i ich rodzin.