Konferencja i piknik międzypokoleniowy w Poznaniu

Już w czerwcu ruszamy z działaniami w ramach inicjatywy „Jesteś potrzebny”!

W dniach 23-24.06.2024r. w Poznaniu odbędą się: konferencja prasowa, piknik międzypokoleniowy oraz konferencja naukowa. Podczas tego wydarzenia będziemy dyskutować o sytuacji seniorów w Polsce i Norwegii, zbierać od uczestników wnioski a wspólnie z panelistami z Polski i Norwegii będziemy omawiali zagadnienia stworzenia pozytywnej przestrzeni dla seniorów aby rozpocząć działania ukierunkowane na budowanie dialogu międzypokoleniowego.

Pierwszy krok zrobiła już Ada (lat 6), która wymyśliła i narysowała logo inicjatywy. W jego prostocie zawiera się nasza misja: pokolenia mogą się od siebie wiele nauczyć! W ramach Domu Międzypokoleniowego zaproponujemy szereg warsztatów – z udziałem dzieci i seniorów. 

Inicjatywa „Jesteś Potrzebny!” jest realizowana dzięki dofinansowaniu otrzymanemu od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach Funduszy Norweskich i EOG.

Więcej informacji w zaproszeniu:


Największa w Polsce baza organizacji pacjenckich. Skorzystaj z wyszukiwarki i sprawdź informacje o stowarzyszeniach i fundacjach kierujących swoją pomoc do osób chorych i ich rodzin.