Konferencja „Czerniak od A do Z”

Wszystko co chciałbyś wiedzieć o czerniaku ….. a Twój lekarz nie ma na to czasu …….. dowiesz się na konferencji pt. ”Czerniak od A do Z”, którą organizuje Stowarzyszenie Chorych na Czerniaka. Termin i miejsce: 25 października 2016r. godz. 10-14 w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu, Al. Niepodległości 34 – sala sesyjna poziom ”O” Konferencja dla każdego – dla chorego i zdrowego! Przyjdz zobacz bo naprawdę warto!

Podczas konferencji zostaną omówione m.in. przyczyny powstania, rozwoju czerniaka, możliwe w Polsce drogi leczenia i zalecane terapie czerniaka, porozmawiamy o skutecznej profilaktyce i sprawdzonych metodach leczenia. Konferencja dedykowana jest dla każdej osoby, która chciałaby uzyskać wszelkie informacje dotyczące czerniaka. Pamiętajmy, że czerniak to jeden z nielicznych nowotworów, któremu sami możemy zapobiec.

Prelegentami będą m.in. prof. zw. dr hab. n. med. Andrzej Mackiewicz, dr hab. n. med. Jacek Mackiewicz, dr hab. n. med. Dawid Murawa i inni.

Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej objął konferencję patronatem honorowym.

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY.


Największa w Polsce baza organizacji pacjenckich. Skorzystaj z wyszukiwarki i sprawdź informacje o stowarzyszeniach i fundacjach kierujących swoją pomoc do osób chorych i ich rodzin.