JAK POWIEDZIEĆ SOBIE STOP – zaproszenie na webinar 31.05.2023

Z okazji Światowego Dnia Bez Papierosa o tym, czym jest nałóg i jak sobie z nim radzić, a w konsekwencji się go pozbyć odbędzie się rozmowa z dr. n. o zdrowiu Darią Suchecką -psychologiem, specjalistą psychoterapii uzależnień.

Pani Doktor przez wiele lat zawodowo związana była ze Stowarzyszeniem MONAR – Ośrodkiem Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień (w tym pełniąc funkcję dyrektora), a także współpracując ze szczecińskimi świetlicami środowiskowymi oraz pełniąc funkcję psychologa szkolnego. Posiada doświadczenie w pracy diagnostycznej i terapeutycznej z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Prowadzi zajęcia profilaktyczne i psychoedukacyjne dla młodzieży i dorosłych. Prelegentka na konferencjach naukowych o tematyce psychologicznej. Autorka i współautorka artykułów naukowych, publikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych.

W rozmowie z Redaktorem Rafałem Molendą wspólnie będą próbowali wyjaśnić dlaczego tak łatwo wpaść w nałóg i czemu tak trudno się go pozbyć.

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/783076639890291/?ref=newsfeed


Największa w Polsce baza organizacji pacjenckich. Skorzystaj z wyszukiwarki i sprawdź informacje o stowarzyszeniach i fundacjach kierujących swoją pomoc do osób chorych i ich rodzin.