18. Forum Organizacji Pacjentów

Zapraszamy na 18. edycję Forum Organizacji Pacjentów (FOP24), wyjątkowego wydarzenia, które co roku gromadzi ponad 150 liderów z ponad 200 organizacji pacjentów z całej Polski, ekspertów oraz przedstawicieli administracji i polityki.

Kilka dni przed Światowym Dniem Chorego spotkamy się w Warszawie, aby wspólnie dyskutować o najważniejszych wyzwaniach i potrzebach w ochronie zdrowia.

Będziemy dyskutować na ważne tematy, m.in. priorytety zdrowotne w nowej kadencji Parlamentu Europejskiego, wyzwania z perspektywy pacjentów, rozwiązania systemowe w zakresie działań profilaktycznych i choroby zakaźne jako wyzwanie dla zdrowia publicznego.

Nie przegap okazji do udziału w owocnych dyskusjach i wymianie doświadczeń, które mogą przyczynić się do poprawy jakości życia pacjentów.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 7-8 lutego 2024 r. w hotelu Novotel w Warszawie. Szczegółowy program jest dostępny na stronach https://fop2024.pl.


Największa w Polsce baza organizacji pacjenckich. Skorzystaj z wyszukiwarki i sprawdź informacje o stowarzyszeniach i fundacjach kierujących swoją pomoc do osób chorych i ich rodzin.