Start Konkursu Grant na zdrowie edycja IV

W imieniu Gedeon Richter Polska oraz Instytutu Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej z ogromną przyjemnością informujemy, że IV edycja Konkursu Grant na zdrowie właśnie wystartowała.

Wszystkie poprzednie edycje Konkursu dowiodły, jak wiele potrzeb pozostaje jeszcze do zrealizowania w obszarze związanym ze zdrowiem kobiet. Zgłoszono wiele interesujących i bardzo ważnych inicjatyw, których celem było budowanie świadomości pacjentek nt. profilaktyki, poprawa standardów w leczeniu i jakości ich życia. Udzielone granty w ramach konkursu umożliwiają realizację tych projektów, dlatego też  kontynuujemy inicjatywę Konkursu i organizujemy IV jego edycję.

Przypominamy, że celem konkursu jest wyróżnienie i promowanie organizacji pacjentów, które przygotują i zrealizują projekty w obszarze zdrowia kobiet. W IV edycji konkursu szczególną uwagę poświęcamy inicjatywom w obszarach ginekologii i endokrynologii, chorób układu krążenia lub centralnego układu nerwowego.

Nagrodą konkursową jest, podobnie jak poprzednio, wsparcie dwóch wyróżnionych podmiotów grantem w wysokości 20 000 PLN na realizację zwycięskiego projektu. Ogólne założenia oraz przebieg Konkursu pozostają bez zmian.

Niniejszym ponownie i bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w IV edycji konkursu „Grant na zdrowie – Gedeon Richter i Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej w służbie pacjentom”.

PODSTAWOWE INFORMACJE

• Do Konkursu można zgłosić maksymalnie dwie koncepcje możliwe do wdrożenia w 2024 roku.

• Wypełnione wnioski zgłoszeniowe należy wysłać na adres: grantnazdrowie@grodzisk.rgnet.org

• Ostatni dzień nadsyłania wniosków z koncepcją konkursową to 15 grudnia 2023 r. (piątek).

• Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród: 7 lutego 2024 r., podczas Konferencji IPPiEZ organizowanej z okazji Światowego Dnia Chorego.

Wszystkie szczegóły Konkursu oraz potrzebne formularze znajdziecie na stronie www.gedeonrichter.pl/grant-na-zdrowie/

Czekamy na Wasze zgłoszenia!


Największa w Polsce baza organizacji pacjenckich. Skorzystaj z wyszukiwarki i sprawdź informacje o stowarzyszeniach i fundacjach kierujących swoją pomoc do osób chorych i ich rodzin.