Ruszyła II edycja Konkursu „Grant na zdrowie”

Instytutu Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej oraz firma Gedeon Richter Polska z ogromną przyjemnością informują, że właśnie wystartowała II edycja Konkursu „Grant na zdrowie”.

Zeszłoroczny konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem– zgłoszone zostały aż 44 projekty, których celem było budowanie świadomości pacjentek nt. profilaktyki, poprawy standardów w leczeniu i jakości ich życia. Punktacja projektów złożonych w I edycji konkursu była bardzo wyrównana a poziom prawie wszystkich projektów był bardzo wysoki. Dlatego zachęcamy organizacje, które złożyły wniosek w I edycji a nie otrzymały nagrody do ponownego złożenia tego samego lub podobnego projektu.

Nagrodą konkursową jest, podobnie jak w I edycji, wsparcie dwóch wyróżnionych podmiotów grantem w wysokości 20 000 PLN na realizację zwycięskiego projektu. Założenia oraz przebieg Konkursu pozostają bez zmian.

Niniejszym ponownie i bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji konkursu „Grant na zdrowie – Gedeon Richter i Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej w służbie pacjentom”.

PODSTAWOWE INFORMACJE

  • Do Konkursu można zgłosić maksymalnie dwie koncepcje możliwe do wdrożenia w 2022 roku.
  • Wypełnione wnioski zgłoszeniowe należy wysłać na adres: grantnazdrowie@grodzisk.rgnet.org
  • Ostatni dzień nadsyłania wniosków z koncepcją konkursową to 15 grudnia 2020 r. (środa).
  • Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród: 11 lutego 2022 r., podczas Światowego Dnia Chorego.

 

Wszystkie szczegóły Konkursu oraz potrzebne formularze znajdziecie na stronie https://www.gedeonrichter.pl/grant-na-zdrowie/

 

Czekamy na Wasze zgłoszenia.


Największa w Polsce baza organizacji pacjenckich. Skorzystaj z wyszukiwarki i sprawdź informacje o stowarzyszeniach i fundacjach kierujących swoją pomoc do osób chorych i ich rodzin.