Niedożywienie w chorobie – co robić kiedy zwykłe jedzenie nie wystarcza w przebiegu długotrwałej choroby ? Zaproszenie na webinar

Już 14 listopada br. – Stowarzyszenie „Apetyt na Życie” startuje projektem edukacyjnym realizowanym w ramach „Akademii naŻywieniu”, na który w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

W związku z tym, chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was i pacjentów skupionych w Waszych organizacjach na inaugurujący webinar poświęcony #Niedożywieniu w chorobie 

Podczas spotkania będzie można przede wszystkim dowiedzieć jak ważny jest właściwy stan odżywienia w przebiegu każdej choroby przewlekłej i jakie są konsekwencje niedożywienia, które dotyczy ponad 30% pacjentów w Polskich szpitalach!

Kiedy? Wtorek 14. listopada Zapisz datę w swoim kalendarzu!

Godzina? 19:00

Gdzie? Online – na apetycznych profilach: 

Youtube oraz Facebooka link można otrzymać również po rejestracji (na stronie projektu)

Podczas spotkania swoim bogatym doświadczeniem z zakresu żywienia klinicznego, będzie dzielił się wyjątkowy chirurg, onkolog:🧑‍⚕️ Prof. dr hab. Stanisław Kłęk – Kierownik Kliniki Chirurgii Onkologicznej, Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Oddział w Krakowie 

Dlaczego warto się pojawić i czego dowiesz się na spotkaniu?

🩺Co to jest niedożywienie i jaka jest skala tego zjawiska w Polsce/Europie?

🩺Jakie choroby/schorzenia są szczególnie zagrożone niedożywieniem ?

🩺Konsekwencje niedożywienia?

🩺Co to jest żywienie medyczne i jak pomaga ono chorym przewlekle ?

🩺Jakie są rodzaje wsparcia żywieniowego i kiedy je stosujemy ?

🩺Jak wygląda wsparcie żywieniowe w szpitalu

🩺Co w sytuacji, w którym musimy kontynuować leczenie żywieniowe w warunkach domowych

Nie zwlekajzarejestruj się już dziś i będziemy również zobowiązani za zachęcenie do udziału w webinarze pacjentów w ramach Twojej organizacji.

Dołącz do naszej żywieniowej społeczności, aby możliwie najlepiej zadbać o poprawę efektów leczenia w obszarze, w którym działasz! 


Największa w Polsce baza organizacji pacjenckich. Skorzystaj z wyszukiwarki i sprawdź informacje o stowarzyszeniach i fundacjach kierujących swoją pomoc do osób chorych i ich rodzin.