Zaproszenie na II edycję Centralnego Klubu Pacjenta-właśnie ruszyła rejestracja!

Już 24 września 2024 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (wejście od ul. Olimpijskiej) odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla uczestników z całej Polski:

II edycja Centralnego Klubu Pacjenta Fundacji „Z sercem do Pacjenta” pod patronatem:

  • Ministra Zdrowia,
  • Narodowego Fundusz Zdrowia,
  • Prezydenta Katowic,
  • Marszałka Województwa Śląskiego.

To bezpłatne spotkanie poświęcone będzie edukacji zdrowotnej oraz profilaktyce chorób cywilizacyjnych. Poza wykładami wybitnych postaci polskiej medycyny m. in. prof. Andrzej Bochenek, uczestnicy będą mieli możliwość:

  • wykonania wielu darmowych badań profilaktycznych,
  • rozmów z lekarzami, fizjoterapeutami, dietetykami, farmaceutami, psychologami, kadrą pielęgniarską.

Będzie z nami także Uzdrowisko Ustroń, które udzieli informacji o leczeniu sanatoryjno-uzdrowiskowym.

Na uczestników spotkania czekają dodatkowe atrakcje – spotkania z gwiazdami: znaną tancerką Iwoną Pavlović, mistrzem olimpijskim Robertem Korzeniowskim, pełną wigoru DJ Viką

Ważna informacja! 

Tego dnia wraz z Muzeum Śląskim (oddalone od miejsca spotkania o 5 min spacerem) zapraszamy na bezpłatne zwiedzanie wystaw stałych/czasowych w tym nowoczesnym i wyjątkowym kompleksie.

Wstęp na Centralny Klub Pacjenta 2024 r. wydarzenie jest otwarty i bezpłatny, jednak wymaga krótkiej rejestracji: https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=whJGTnfU806jzbm_gB9AVzw3uvMn5BFIkobkiQY4bVxUQ1k1TklSWTRQRUkwMUxQN042NzdHNlJKNy4u

Można się zarejestrować indywidualnie lub grupowo (lider wpisuje ilość uczestników np. 30 osób i podaje dane wyłącznie do siebie).

Zapraszamy wszystkich chętnych! Niezależnie od wieku! 

Tak było w zeszłym roku: Sprawdź jak wyglądała I edycja Centralnego Klubu Pacjenta


Największa w Polsce baza organizacji pacjenckich. Skorzystaj z wyszukiwarki i sprawdź informacje o stowarzyszeniach i fundacjach kierujących swoją pomoc do osób chorych i ich rodzin.