I Międzynarodowy Kongres Patient Empowerment

Instytut Komunikacji Zdrowotnej zaprasza na dwudniowy I Międzynarodowy Kongres Patient Empowerment w Warszawie, który odbędzie się 24−25 kwietnia w Centrum Olimpijskim PKOI. W trakcie tego wydarzenia w gronie polskich i zagranicznych ekspertów ochrony zdrowia oraz organizacji pacjenckich rozpocznie się dyskusja o korzyściach płynących z systemu, w którym to pacjent zajmuje centralne miejsce.

Celem kongresu jest popularyzacja idei „pacjent jako partner”. Chcemy wspierać pacjentów w rozumieniu funkcjonowania systemu ochrony zdrowia w Polsce, przekazać im wiedzę na temat umiejętnego korzystania z prawa do informacji i praw pacjenta. Naszym zadaniem jest także promowanie innowacyjnych terapii i technologii medycznych oraz przerwanie procesu dehumanizacji medycyny.

Więcej informacji: https://www.komunikacjazdrowotna.org/single-post/2017/03/23/I-Mi%C4%99dzynarodowy-Kongres-Patient-Empowerment-w-Warszawie-24—25-kwietnia-2017


Największa w Polsce baza organizacji pacjenckich. Skorzystaj z wyszukiwarki i sprawdź informacje o stowarzyszeniach i fundacjach kierujących swoją pomoc do osób chorych i ich rodzin.